Hakkımızda

2016 yılında deneyimli kadrosuyla hizmet vermeye başlayan Petkolik, kısa bir yenilenme süresinin ardından uzman ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Misyonumuz sizinle ve evcil hayvanlarınızla ömür boyu sürecek bir ilişki kurmak olan Petkolik Ailesine hoş geldiniz.

Petkolik ile alışveriş, sizin ve evcil hayvanlarınızın ihtiyacı olan her şeyin yalnızca birkaç tıklama uzakta olması anlamına gelir. İhtiyacınız olan her şeyi kapınıza kadar getiriyoruz. İstanbul'da hizmet vermeye başlayıp 81 ile yayılan hizmetimizi hızla genişletip, dağıtım ağımızı güçlendiriyoruz. Petkolik’te görevimiz, ailenizin en eğlenceli üyesine bakmayı mümkün olduğunca kolaylaştırmaktır.

Petkolik, en yüksek kaliteli evcil hayvan ürünlerini olağanüstü değerde sunmak amacıyla kurulmuştur. Evcil hayvanlarınızın her ihtiyacını karşılamak için evcil hayvan bakım ürünlerinde binlerce lider markayı tedarik ediyoruz.Kaliteli ve güvenilir satıcıları sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Web sitemiz, evcil hayvanlarla ilgili en iyi ürünleri seçmek için erişilebilir, gezinmesi kolay bir alışveriş platformu sağlar. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşıyabilmek için şeffaflıktan ödün vermiyoruz.

Sağladığımız her öğenin en yüksek standart kalitesini korumaya yönelik tavizsiz tavrımız, ürünlerimizin evcil hayvanlarınızın yaşamlarını iyileştirmesini sağlar. Ayrıca, premium markalardaki rekabetçi fiyatlarımız, Petkolik’i tüm evcil hayvan ürünleriniz için tek seçenek haline getiriyor."